MFR1WSFBE52-9R09
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-9R09
JLCPCB Part #
C1385216
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.09Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS