MFR1WSFBE52-88K7
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-88K7
JLCPCB Part #
C1377455
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS