AT0805DRE07590RL
MFR.Part #
AT0805DRE07590RL
JLCPCB Part #
C2106604
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 590Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS