RT1206FRD07200RL
MFR.Part #
RT1206FRD07200RL
JLCPCB Part #
C862116
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS