MFR1WSFBE52-82K5
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-82K5
JLCPCB Part #
C1377460
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS