MFP1WSBRE52-9K31
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-9K31
JLCPCB Part #
C3560140
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.31kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS