MFR1WSFBE52-4R32
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-4R32
JLCPCB Part #
C1385136
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.32Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS