KNP-50JR-52-4R3
MFR.Part #
KNP-50JR-52-4R3
JLCPCB Part #
C1761656
Description
-40℃~+200℃ 4.3Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS