MFR1WSFBE52-232R
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-232R
JLCPCB Part #
C1376883
Description
-55℃~+155℃ 1W 232Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS