FMP100FBF52-3R6
MFR.Part #
FMP100FBF52-3R6
JLCPCB Part #
C20146227
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS