RE1206DRE071K07L
MFR.Part #
RE1206DRE071K07L
JLCPCB Part #
C4318444
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS