MFR100FTF73-120R
MFR.Part #
MFR100FTF73-120R
JLCPCB Part #
C1384367
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS