AT0402CRD072K61L
MFR.Part #
AT0402CRD072K61L
JLCPCB Part #
C2142731
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS