MFR100FRF52-4K02
MFR.Part #
MFR100FRF52-4K02
JLCPCB Part #
C3573663
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS