MFR100FTE52-499K
MFR.Part #
MFR100FTE52-499K
JLCPCB Part #
C1386319
Description
-55℃~+155℃ 1W 499kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS