MFR100FTE52-499R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FTE52-499R
JLCPCB Part #
C1385773
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS