RT1206WRB0738K3L
MFR.Part #
RT1206WRB0738K3L
JLCPCB Part #
C4184662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS