MFR100FRF73-191R
MFR.Part #
MFR100FRF73-191R
JLCPCB Part #
C3460447
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS