KNP700JT-91-9R1
MFR.Part #
KNP700JT-91-9R1
JLCPCB Part #
C1399635
Description
-40℃~+200℃ 7W 9.1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS