MFR100FRE52-115K
MFR.Part #
MFR100FRE52-115K
JLCPCB Part #
C1760099
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS