MFR100FRF52-178R
MFR.Part #
MFR100FRF52-178R
JLCPCB Part #
C3483606
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS