RSF-25JR-26-120K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF-25JR-26-120K
JLCPCB Part #
C1747001
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS