MFR100FRE52-160R
MFR.Part #
MFR100FRE52-160R
JLCPCB Part #
C1759998
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS