AC1210JR-7W13RL
MFR.Part #
AC1210JR-7W13RL
JLCPCB Part #
C6458042
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS