MFR100FRE52-13R
MFR.Part #
MFR100FRE52-13R
JLCPCB Part #
C1760121
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS