MFR25SFRF52-1K05
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFRF52-1K05
JLCPCB Part #
C1754809
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS