RC0201DR-071K4L
MFR.Part #
RC0201DR-071K4L
JLCPCB Part #
C4102030
Description
-55℃~+125℃ 1.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS