MFP50SCRD52-15K6
MFR.Part #
MFP50SCRD52-15K6
JLCPCB Part #
C1767053
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS