MFP50SBRE52-76K8
MFR.Part #
MFP50SBRE52-76K8
JLCPCB Part #
C1769531
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS