MFP50SBRD52-6K4
MFR.Part #
MFP50SBRD52-6K4
JLCPCB Part #
C3446725
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS