MFP50SBRE52-24K6
MFR.Part #
MFP50SBRE52-24K6
JLCPCB Part #
C3357576
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS