NCR200KR-73-22R
MFR.Part #
NCR200KR-73-22R
JLCPCB Part #
C19604671
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 22Ω 2W Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS