RT0402BRB0731R6L
MFR.Part #
RT0402BRB0731R6L
JLCPCB Part #
C6207445
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS