RT2512FKE07267RL
MFR.Part #
RT2512FKE07267RL
JLCPCB Part #
C4116569
Description
-55℃~+125℃ 267Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS