MFP50SBRD52-69K
MFR.Part #
MFP50SBRD52-69K
JLCPCB Part #
C3487348
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS