MFR50SFBF52-20R
MFR.Part #
MFR50SFBF52-20R
JLCPCB Part #
C3413637
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS