AT0402CRD071K62L
MFR.Part #
AT0402CRD071K62L
JLCPCB Part #
C2142748
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS