MFP50SBRD52-50R
MFR.Part #
MFP50SBRD52-50R
JLCPCB Part #
C1777075
Description
-55℃~+155℃ 500mW 50Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS