MFR-12FRF52-133K
MFR.Part #
MFR-12FRF52-133K
JLCPCB Part #
C1743297
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS