MFP50SBRD52-8K16
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBRD52-8K16
JLCPCB Part #
C1776494
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS