RC0805JR-0724KP
MFR.Part #
RC0805JR-0724KP
JLCPCB Part #
C7038339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS