MFP50SBRD52-1K02
MFR.Part #
MFP50SBRD52-1K02
JLCPCB Part #
C3387939
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS