AT0805CRD0760K4L
MFR.Part #
AT0805CRD0760K4L
JLCPCB Part #
C1694266
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS