RC2512JK-07620RL
MFR.Part #
RC2512JK-07620RL
JLCPCB Part #
C878303
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS