MFP50SBRD52-13K5
MFR.Part #
MFP50SBRD52-13K5
JLCPCB Part #
C1774759
Description
-55℃~+155℃ 13.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS