RC0201JR-104K7L
MFR.Part #
RC0201JR-104K7L
JLCPCB Part #
C6373658
Description
-55℃~+125℃ 4.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS