RT1206WRB07178RL
MFR.Part #
RT1206WRB07178RL
JLCPCB Part #
C4137597
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS