MFP50SBBE52-1K5
MFR.Part #
MFP50SBBE52-1K5
JLCPCB Part #
C1393931
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS