RC0201FR-073K74P
MFR.Part #
RC0201FR-073K74P
JLCPCB Part #
C6637927
Description
-55℃~+125℃ 3.74kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS