RC1218DK-071K27L
MFR.Part #
RC1218DK-071K27L
JLCPCB Part #
C3966448
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS